Folia bąbelkowa

folia bąbelkowa

Folia bąbelkowa jest produktem niezbędnym przy pakowaniu, transporcie oraz przeprowadzce. Zastosowanie foli bąbelkowej jest tak szerokie, że trudno ustalić, czy istnieje produkt, który mógłby ją zastąpić.

Mały bąbel

Jest najczęściej spotykaną folią bąbelkową w sprzedaży detalicznej. Pakuje się w nią zastawę stołową, porcelanowe pamiątki, elementy wyposażenia domu podatne na zniszczenia oraz doskonale sprawdza się w przemyśle meblarskim. Ponadto można nabyc folie bąbelkowe ogrodnicze, które służą do ocieplania szklarni i chronią rośliny przed szkodliwym działaniem promieniowania UV.

Duży bąbel

Folia pęcherzykowata z tak zwanymi dużymi bąblami to produkt doskonale nadający się do zabezpieczania dużych i ciężkich przedmiotów oraz tych, które mają ostre krawędzie. Dzięki stosowaniu folii duży bąbel można uniknąć stłuczeń i uszkodzeń artykułów, które trudno jest ochronić folią mały bąbel.
Wielkość jednego bąbla wynosi około 3 centymetrów.

Folia bąbelkowa w domu

Czy warto zakupić folię bąbelkowa na własny użytek? Jeżeli przygotowujemy się do przeprowadzki, folia bąbelkowa może okazać się doskonałym sposobem na uchronienie przedmiotów przed zniszczeniem. Ponadto folia bąbelkowa chroni przedmioty przed wilgocią, więc jeśli planujemy przechowywanie artykułów wyposażenia w piwnicy, warto zastosować ją jako warstwę ochronną.

Folia bąbelkowa w sklepach internetowych

Sklepy internetowe sprowadzają produkty z całego świata, dlatego potrzebują wiele elementów zabezpieczających i pomagających przetransportować produkty. Ponadto podczas sprzedaży detalicznej należy odpowiednio zapakować wszystkie elementy przesyłki. Sklepy internetowe nadają paczki oraz listy za pomocą poczty polskiej lub korzystają z usług kurierskich, dlatego wszystkie formy zabezpieczeń odgrywają tak ważną role.

Folia bąbelkowa w ogrodnictwie

Folia bąbelkowa jest materiałem, który ma doskonałe właściwości izolacyjne. Znalazła swoje zastosowanie w szklarniach i rozwiązaniach ogrodniczych takich jak:

  • Ochrona roślin przed mrozem, wystarczy owinąć donicę folią bąbelkową, żeby uniknąć zamarznięcia ziemi, oczywiście ten sposób działa w konkretnym zakresie temperatur,
  • Przyspiesza wzrost roślin – dzięki izolacji, która zapewnia wyższą temperaturę rośliny rosną szybciej,
  • Doskonale nadaje się do transportu donic i innych sprzętów ogrodniczych.

Folia bąbelkowa w meblarstwie

Meble to dość podatne na uszkodzenia elementy wyposażenia domu, dlatego podczas ich transportu należy zachować wszelkie środki ostrożności oraz dołożyć wszelkich starań, aby uniknąć ewentualnych zarysowań. Elementem doskonale chroniącym przed uszkodzeniami jest folia bąbelkowa.

1 komentarz pod “Folia bąbelkowa”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Treści są własnością Content is King 2018
Motyw Tech Nerd zaprojektowany przez FixedWidget