Weekend w SPA

Weekend w SPA to doskonały sposób na relaks po ciężkim tygodniu pracy. Oferta na rynku jest bardzo szeroka, a taki sposób spędzania wolnego czasu zyskuje coraz większe grono zwolenników.

Centra odnowy biologicznej oferują w tej chwili dla klientów bogatą gamę usług różnego typu. Wśród nich znaleźć można m.in. basen, saunę, kąpiel w błocie, masaże, zabiegi na twarz i ciało itd. Oferta masaży także może być bardzo zróżnicowana – od masaży klasycznych, aż po masaż gorącymi kamieniami i coraz popularniejszy masaż czekoladowy.

Maseczki, zabiegi laserem wykonywane na twarzy i dekolcie cenią sobie zwłaszcza panie. Coraz chętniej wybierane przez klientów są także zabiegi na dłonie i zmęczone stopy. Wiele SPA oferuje również zabiegi, które ujędrniają ciało np. w kapsułach.

W żadnym SPA nie może zabraknąć sauny. Jest to miejsce, w którym organizm pozbywa się toksyn. Coraz częściej w ofercie są kąpiele błotne i np. w mleku. Działają one relaksująco.

Atutem gabinetu SPA może być dodatkowo jego lokalizacja np. na obrzeżach miasta, w spokojnej okolicy. Weekendowy relaks połączony z obcowaniem z naturą może stanowić doskonały pomysł na prezent. Coraz częściej po ciężkim tygodniu ludzie uciekają z miasta, aby odpocząć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Treści są własnością Content is King 2018
Motyw Tech Nerd zaprojektowany przez FixedWidget