Jak spędzić długi weekend?

Długi weekend to moment długo oczekiwany. Można wziąć wówczas jeden lub dwa dni urlopu i wypoczywać niemal cały tydzień. Zwykle przypada w okresie wiosennym lub letnim i jest okazją do wypoczynku na świeżym powietrzu.

Najlepiej wolny czas spędzić w gronie przyjaciół lub rodziny. Warto w tym czasie zdecydować się na aktywna formę rozrywki, niekoniecznie jedynie na grill.

Jedną z ciekawszych możliwości jest zorganizowanie spływu kajakowego. Jest to oczywiście propozycja dla osób, które lubią sporty wodnej w różnej formie. Wyprawa może potrwać kilka dni i być połączona z noclegami pod namiotami. Wieczorem dodatkową atrakcją będzie ognisko. Taka opcja wypoczynku świetnie sprawdzi się w przypadku większej paczki znajomych.

Dla miłośników gór opcją jest wspinaczka. Ta na skałkach odbywać się powinna pod okiem doświadczonego instruktora. Dla osób lubiących samotność i ciszę pomysłem na spędzenie weekendu może być wędkarstwo. Zaciszne miejsce, z dala od zgiełku miasta z pewnością ukoi niejedne skołatane nerwy i pozwoli na odpoczynek od ludzi.

Dla odważnych ciekawym pomysłem są natomiast skoki np. z samolotu na spadochronie. Przeżycia są niezapomniane. Podobnie jest w przypadku lotów paralotnią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Treści są własnością Content is King 2018
Motyw Tech Nerd zaprojektowany przez FixedWidget