Kiedy wynająć detektywa?

Detektywi są kojarzeni ze zdradami i rzeczywiście, bardzo często niewierni małżonkowie trafiają pod ich czujne oko. Czasami skorzystanie z jego usług jest konieczne, ale w jakich przypadkach wiąże się to z dużym ryzykiem?

Niewierny mąż

W większości przypadków to kobiety udają się do biur detektywistycznych. Próbują dociec czy ich wybranek rzeczywiście wieczory spędza w pracy, a w weekendy udaje się na konferencje zorganizowane przez pracodawcę. Niestety, wiele kobiet zdaje się być przewrażliwionych na punkcie zdrad, więc lepiej być ostrożną. Najpierw należałoby zadać sobie kilka pytań, które mogą rozwiać Twoje wątpliwości. Czy nie jesteś przewrażliwiona? Czy masz rzeczywiste podstawy, aby podejrzewać zdradę? Czy Twoja intuicja podpowiada Ci, że źle się dzieje? Jeśli czujesz, że twoje obawy nie są irracjonalne to skorzystaj z pomocy eksperta. Reaguj i nie daj się skrzywdzić, ale bądź przygotowana na konsekwencje.

Finanse

Niestety praca detektywów jest stosunkowo droga. Zazwyczaj za godzinę płaci się od 100 do 200 złotych, a za cały dzień pracy około 1500 do 2000 tys. złotych. Oczywiście te kwoty mogą przerazić, ale należy na nie patrzeć z pewnego dystansu. Przede wszystkim jest to zapłata za otworzenie naszych oczu. Czasami dzięki wydanym pieniądzom może okazać się, że prawda jest zgoła inna niż przypuszczaliśmy, ale nie należy wykluczać też gorszego zakończenia. Wtedy weźmy pod uwagę, że pieniądze wydane na pracę detektywa możemy odzyskać przy podziale majątku lub jako zadośćuczynienie podczas rozwodu. Poza tym dyskretny detektyw to podstawa, w końcu nie chcesz, aby mąż przyłapał kogoś na tym jak go podgląda w Twoim imieniu?

Nie angażuj w to znajomych

Podglądanie z pomocą znajomych zawsze źle się kończy. Spotkanie z Twoją najlepszą przyjaciółką pod pracą męża będzie wydawało się podejrzane i prawdopodobnie z łatwością zostaniecie zauważone. Detektywi wiedzą jak się ukrywać, a poza tym są zupełnie nieznajomi dla Twojego męża, więc ich widok nigdy nie wyda się podejrzany.

Detektyw to nie tylko zdrady

Praca detektywa nie ogranicza się do tropienia niewiernych współmałżonków. Można się do nich zgłosić w niemal każdej sprawie. Czasami zgłaszają się do nich osoby, które w wyniku różnych zbiegów okoliczności utraciły kontakt z najbliższą rodziną i teraz próbują odszukać jakichkolwiek więzi. Detektywi pomagają też podczas poszukiwania osób zaginionych, ale nie tylko. Poza tym mogą zajmować się szukaniem osób, które w jakiś sposób oszukały nas finansowo, możemy sprawdzić naszych przyszłych kontrahentów, a nawet pracowników. Tak naprawdę oferta biur detektywistycznych jest bardzo atrakcyjna dla każdego kto prowadzi swój biznes. Dzięki niej możemy ustalić jaki majątek ma nasz dłużnik, a także gdzie przebywa, dzięki czemu łatwiej będzie nam wynegocjować spłatę długu.

W biurach detektywistycznych pracują profesjonaliści, którzy nie tylko przeszli specjalne szkolenia, ale także mają doświadczenie, które zdobywali pracując m.in. dla Policji, Centralnego Biura Śledczego. Dzięki temu posiadają wiele znajomości, które ułatwiają im prace, a także znają się na obsłudze profesjonalnych i nowoczesnych środków technicznych. Jeśli czujesz, że coś jest „nie tak” to skorzystaj z oferty biura detektywistycznego, które rozwieje Twoje wątpliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Treści są własnością Content is King 2018
Motyw Tech Nerd zaprojektowany przez FixedWidget