Taśma samoprzylepna

taśmy samoprzylepne

Zarówno w domu, warsztacie, jak i w biurze przydatne są taśmy samoprzylepne. Przykleją one róg wykładziny do podłogi, materiał z elementem drewnianym, czy też papier do papieru. Jakże prosta w swym użyciu ma wszelakie zastosowanie. Świetnie sprawdza się też w szkołach na zajęciach plastycznych i technicznych, gdzie niejednokrotnie zwykły klej zostawia faliste, mokre ślady. Taśma samoprzylepna jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia plakatów, prostych banerów, czy też ulotek.

Taśma samoprzylepna dwustronna skleja ze sobą niezauważalnie dwie kartki papieru dając pożądany efekt. Studenci architektury niejednokrotnie polegli by bez jej pomocy. Wszechstronność taśmy samoprzylepne obejmuje także i budownictwo. Podklejenie tapety, czy filców pod meble to jest zadanie dla niej. Nieoceniona także w pokojach dziecinnych, gdzie każda naklejka jest na wagę złota. Wycinki z gazet z ulubionym bohaterem bajki stanowi doskonałe pole do popisu dla taśmy samoprzylepnej. Atutem taśm samoprzylepnych, bezbarwnych jest właśnie ich kolor. Pozornie niewidoczne spełniają swoją przylepną funkcję. Natomiast te brązowe, zwane”szarymi” każdemu z nas kojarzą się z opakowaniami tekturowymi. Żadna przeprowadzka nie mogła by się bez niej odbyć. Idealnie skleja wszystkie kartony zawierające nasze drobiazgi, jak również w duecie z tekturą zabezpiecza nasze meble.

Wszyscy dostawcy mają łatwiejsze, prostsze życie dzięki niej. Obojętne, czy karton jest duży, czy mały, ciężki, czy lekki, taśma samoprzylepna zamknie pudełko na czas podróży.
Niejeden kalendarz nosi jej ślad. Przyklejamy różne kartki, z informacją o spotkaniu, o numerze telefonu, czy dacie urodzin najbliższych. Taśma samoprzylepna jest widoczna również na słupach informacyjnych, korzystamy z jej niezastąpionej cechy w przypadku znalezienia czyjegoś  pupila, chęci kupienia nowe pralki lub potrzebie sprzedania starego auta. Różne rodzaje taśm samoprzylepnych stały się dla nas nośnikiem ważnych informacji, jak i zewnętrzną, dodatkową pamięcią.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Treści są własnością Content is King 2018
Motyw Tech Nerd zaprojektowany przez FixedWidget